O MNIE

Parę słów o mnie:
Czemu kontrola jakości, ponieważ to mój zawód, czemu akurat taki, bo robię to co lubię, ale po kolei.
Techniczną pasję zaszczepił we mnie mój tato, to on już od najmłodszych lat angażował mnie do zadań technicznych.
Wychowywałem się pośród maszyn i urządzeń mojego ojca,  znajdowały się bowiem one w warsztacie ślusarskim, który prowadził w latach ’80 ubiegłego stulecia.
Dorastając (pewnie jak większość z Was), zastanawiałem się, którą drogę wybrać i tak skończyłem podstawówkę, liceum zawodowe, na Politechnice Radomskiej wydział mechaniczny i jakby było mało to jeszcze tak dla urozmaicenia policealne studium agrobiznesu.
Po odbytym stażu 2003/2004r w jednym z urzędów miejskich udało mi się zatrudnić w dużej firmie produkcyjnej jako praktykant zawodu/konstruktor.
Z kontrolą jakości zetknąłem się dopiero w 2005r, kiedy to nadarzyła się okazja aby uciec od AutoCAD-a do nowo powstającego działu KJ.

I tak już dwunasty rok pracuję jako: kontroler jakości, kierownik kontroli jakości, pełnomocnik ds. ISO (nie mylić z pełnym nocnikiem) 🙂 i jest mi z tym dobrze!
Przez ten okres, aby nie spocząć na laurach odbyłem kursy i szkolenia:
operator maszyn współrzędnościowych CMM (Wenzel), wózki widłowe, żurawie, uprawnienia do badań NDT: VT, PT, szkolenia z obsługi ramion pomiarowych Faro,Hexagon, audytor wewnętrzny itd. to, co w KJ jest niezbędne.

Myślę, że nie będziemy się tu nudzić tylko aktywnie wymieniać doświadczeniem, więc zapraszam do czytania i komentowania.

Zapraszam

Jacek